Power Pro/ 68oz
Original price
$0.00
-
Original price
$0.00
Original price
$0.00
$3.19
$3.19
-
$3.19
Current price
$3.19
Availability:
In stock
Availability:
Out of stock
| SKU | 116SG |
|---|---|
| Type | Power Pro |
| Material | PE |
| Blade Shape | Mini Bolt Mono Blade PE |
| Face Weight | 40 oz/yd² |
| Total Weight | 68 oz/yd² |
| Pile Height | 2 in |
| Roll Size | 15x200 |
| Roll Width | 15 ft |
| Roll Length | 200 ft |