Village Garden/ 91oz
Original price
$2.81
-
Original price
$2.81
Original price
$2.81
$2.81
-
$2.81
Current price
$2.81
| SKU | 351SG-320 |
|---|---|
| Type | Village |
| Material | PE |
| Blade Shape | C and S Blade |
| Face Weight | 65 oz/yd² |
| Total Weight | 91 oz/yd² |
| Pile Height | 1.75 in |
| Roll Size | 15x100 |
| Roll Width | 15 ft |
| Roll Length | 100 ft |
| Unit | sq ft |
Enter quantity in Sqft
Your order will include approximately 3 sqft of overage for cuts and fitting.