Movement Pro 2.0/ 69oz
Original price
$3.35
-
Original price
$3.35
Original price
$3.35
$3.35
-
$3.35
Current price
$3.35
| SKU | 031SG-100 |
|---|---|
| Type | Momentum |
| Material | PE |
| Blade Shape | PE Slit Film |
| Face Weight | 41 oz/yd² |
| Total Weight | 69 oz/yd² |
| Pile Height | 2 in |
| Roll Size | 15x200 |
| Roll Width | 15 ft |
| Roll Length | 200 ft |
| Unit | sq ft |
Enter quantity in Sqft
Your order will include approximately 3 sqft of overage for cuts and fitting.