Movement Pro 1.75/ 68oz
Original price
$3.19
-
Original price
$3.19
Original price
$3.19
$3.19
-
$3.19
Current price
$3.19
| SKU | 213SG-310 |
|---|---|
| Type | Momentum |
| Material | PE |
| Blade Shape | PE Slit Film |
| Face Weight | 40 oz/yd² |
| Total Weight | 68 oz/yd² |
| Pile Height | 1.75 in |
| Roll Size | 15x200 |
| Roll Width | 15 ft |
| Roll Length | 200 ft |
| Unit | sq ft |
Enter quantity in Sqft
Your order will include approximately 3 sqft of overage for cuts and fitting.